Jokelan Kisa yhteystiedot

VOIMISTELU- JA URHEILUSEURA JOKELAN KISA R.Y. (JoKi)
Rivitie 9b
05400 JOKELA


Y-tunnus: 0365096-5


 Jokelan Kisa ry hallitus 1.1.2017 alkaen

Hallitus

  • Puheenjohtaja: Tuomo Ropponen, 040-902 2097, tmropponen(at)gmail.com,
  • Sihteeri: Jani Tuomi p. 040-754 7254 jani.tuomi(at)tibnor.com
  • Taloudenhoitaja: Jari Kuusrainen  p. 040-5747 945 jari.kuusrainen(at)jokelankisa.net
  • Muut hallituksen jäsenet:  Jari Noppa, Mikko Kosunen, Raine Lahtinen ja Esa Lilja

Toimihenkilöt

  • Toiminnanjohtaja: Jari Kuusrainen, 040-5747 945,  jari.kuusrainen(at)jokelankisa.net
  • Valmennuspäällikkö: Janne Juntto, 040-7635 166, janne.juntto(at)jokelankisa.net

Jaostot ja toiminnot

  • Jalkapallojaos: Mikko Kosunen, mikko.kosunen(at)netti.fi
  • Salibandyjaos: Tuomo Ropponen, 040-9022 097, tmropponen(at)gmail.com
  • Sulkapallojaos: Esa Lilja, 050-386 3478 caesarlilja(@)gmail.fi
  • Hiihtojaos: Jouko Laiho 040-562 6446 jouko.laiho(at)pp3.inet.fi
  • Pöytätennis: Taneli Kulmala, 040-5833 378
  • Lentopallo: Heikki Rinne, heikki.rinne(at)gmail.com, 0400-538234
  • Futsal: Raine Lahtinen, 040-5305965
  • Veteraanitoiminta: Eila Hafeez p.09-417 2762

Kenttä- ja saliasiat

  • Kentänhoitaja: Jokelan urheilukeskuksen kenttä (ark. klo 7.30 - 16.00) 040-3144 155
  • Intersport Puhos Areena: Jokelan Tekonurmi Oy, 040-488 9677, jari.kuusrainen(at)jokelankisa.net
  • Salivuorot: Esa Lilja 050-386 3478 caesarlilja(@)gmail.fi

Kisan majan vuokraus

  • Jari Kuusrainen, jari.kuusrainen(at)jokelankisa.net, 040-574 7945

Nettisivut

  • Web-sivujen muokkaus apuja: Jari Kuusrainen 040-574 7945 jari.kuusrainen(at)jokelankisa.net

Lisätietoja